Pozostałe

Roman Ziemian w występach Ferrari Challenge

Off 3

Roman Ziemian to pochodzący z Wrocławia biznesmen angażujący się w działalność charytatywną oraz edukacyjną na całym świecie. Podkreśla on, że jego zaangażowanie jest efektem tego, iż rolą biznesu jest dawanie szans do rozwoju na przykład artystom, wobec czego zdecydował się zakupić skrzypce Stradivariusa. Twórca FutureNet udowadnia, że podejmuje akcje społecznie odpowiedzialne. Cenny instrument, który zakupił Roman Ziemian biznesmen jako mecenas sztuki wywodzi się z 1685 roku. Był on użyty chociażby podczas Inauguracji 56. Sezonu Artystycznego 2019/2020 w Filharmonii Dolnośląskiej. Wiadomości na temat jego osoby można odnaleźć w Internecie i nabrać przekonania, jak wszechstronna jest jego działalność. Roman Ziemian zalicza się do tych biznesmenów, jacy skupiają się na stałym progresie. Wpływowy biznesmen z Dolnego Śląska dba o to, by jego profil przedsiębiorcy oraz działacza pozostawał spójny.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Grecja doskonałym wyborem na urlop

    Każdy z nas z utęsknieniem czeka na ten wspaniały okres jakim jest urlop. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy w końcu nadchodzi ten moment kiedy możemy wspólnie z przyjaciółmi wyruszyć na wspólny wypoczynek. Obecnie wyborów w tymże zakresie mamy tak wiele, że niełatwo bywa podjąć decyzję. Warto zaznajomić się dokładnie z ofertami przeróżnych agencji turystycznych, które…

  • Odkryj piękno Wrocławia!

    Nie może być raczej najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że w dosłownie całej Polsce znajdziemy bardzo wiele cudownych miast, które każdemu z nas zaoferują doskonałą zabawę oraz możliwość spędzenia swojego czasu w naprawdę ciekawy sposób. Świetnym przykładem jest tutaj chociażby Wrocław – śmiało można powiedzieć, że zalicza się on do absolutnie najciekawszych polskich miast….

Artykuły: