Artykuły

Zwiedzanie krajów Beneluksu – za pomocą pociągu

Off 2

W Europie mieści się wiele krajów, a w tym przynajmniej 30 takich, które są po prostu pełne wspaniałych miast, atrakcji turystycznych oraz widoków. Tego typu krajem jest naturalnie Polska, Italia, ale również kraje Beneluksu, zatem Holandia, Belgia i Luksemburg. Choć te trzy kraje nie posiadają zbyt pięknej przyrody, to jednakże śmiało można napisać, że jeżeli zapragniemy spędzić w nich nawet całe miesiące, to i tak odnajdziemy wiele interesujących miejsc i atrakcji dla turystów. W jaki sposób najlepiej dostać się do no powiedzmy Belgii od której jak najbardziej warto zacząć wycieczkę?

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę są oczywiście loty – dzisiaj z Warszawy, lecz także z chociażby Poznania, lata do Belgii niemała ilość samolotów. A gdy już dolecimy do Belgii, to zapewne będzie Bruksela, która ogólnie jest stolicą Europy, po prostu powinniśmy skorzystać z pociągów. Ze stolicy Belgii warto udać się do Brugii, która jest chyba najładniejszym miastem w Belgii. Jednakże Belgia to także przepiękna Gandawa czy Antwerpia, która słynie ze swojej potęgi gospodarczej i portu. A więc w takiej Belgii możemy spokojnie znaleźć przynajmniej dziesięć interesujących miast! A jeszcze jest większa Holandia oraz Luksemburg.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Odkryj piękno Wrocławia!

    Nie może być raczej najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że w dosłownie całej Polsce znajdziemy bardzo wiele cudownych miast, które każdemu z nas zaoferują doskonałą zabawę oraz możliwość spędzenia swojego czasu w naprawdę ciekawy sposób. Świetnym przykładem jest tutaj chociażby Wrocław – śmiało można powiedzieć, że zalicza się on do absolutnie najciekawszych polskich miast….

  • Najbardziej znaczące zalety Unii Europejskiej

    Choć Unia Europejska to obecnie siedlisko wielkiej biurokracji i wartości, które ogólnie nie służą Europie, w tym także Polsce, to jednak wydaje się, iż z polskiego punktu widzenia Unia Europejska ma więcej atutów, aniżeli minusów. Przecież jeżeli po 1989 roku nie poszlibyśmy za Unią, Zachodem, bylibyśmy dużo biedniejszym krajem, które na dodatek byłoby pod strefą…

Artykuły: